Iseljavanje

  Postoje države kao na primjer Hrvatska, Poljska, Srbija… u kojima iseljavanje predstavlja problem. Potom imamo državu u kojima useljavanje biva problem kao na primjer Italija i na kraju imamo one u kojima jedno i drugo predstavlja problem.

  Kao što smo puno puta ranije govorili mladi predstavljaju budućnost. Tako su nas učili u prošlom režimu i ta izjava predstavlja jednu od malog broja neupitnih istina tog razdoblja. Iz tog razloga je važno znati što mladi misle i da li prije svega žele ostati u rodnoj državi. U skladu s tim imamo ispitivanja javnog mijenja mladih koja se redovno provode.

  Možemo time konstatirati da ta ispitivanja vrlo dobro ukazuju kakav je bio rezultat indoktrinirovanja mladih u školskom sustavu. Ona ukazuju da li mladi podržavaju multikulturalizam, globalizaciju, otvorene granice, transrodna i LGBT prava ?

  Ta ispitivanja nam na primjer govore da 48-49 % mladih u SAD podržava primanje migranata. S druge strane slična istraživanja mladih u na primjer Kini i Poljske govore da su oni nacionalno osvješćeni.

  Normalno kao i kod drugih sličnih stvari ovim ispitivanjima se ne može 100 % vjerovati. Jedan od konkretnih primjer za to bivaju mladi Poljaci kojih samo 9 % ima multikulturalne, globalističke poglede na svijet. Njih smo naveli jer nam Gallup dolazi s malo drugačijim ispitivanjem javnog mijenja. On nam govori da se čak 37 % njih želi iseliti iz Poljske. Teško nam je ovdje reći koje istraživanje je bliže istini pa smo te slučaje naveli samo kao primjer problema u otkrivanju hladne istine.

  To nam je bilo nužno navesti prije nego što spomenemo Galupovo ispitivanje javnog mijenja. Riječ je o ispitivanju javnog mijenja koje je provedeno u 57 svjetskih država i koje govori da se 36 % stanovnika žele iseliti u drugu državu.

  Jedno od iznenađenja ovog ispitivanja ispadne da se veći postotak stanovnika Njemačke i drugih članica EU želi iseliti nego drugih stanovnika našeg kontinenta. Konkretno 33 % Njemaca se želi iseliti dok je u Armeniji, Gruziji, Moldaviji i Rusiji taj postotak puno, puno niži.

  Stanovnici Europe se realnog gledajući više ne brinu oko useljavanja stanovnika drugih država našeg kontinenta. Dobar dio njih je zabrinut prije svega po pitanju useljavanja osoba iz Afrike i Azije pa je sada red spomenuti njih.

  Europljane na primjer brine činjenica da je 71 % ispitanika u Nigeriji izabralo opciju iseljavanja. Riječ je o Nigeriji u kojoj se broj stanovnika svake godine povećava za 5 milijuna. Riječ je o Nigeriji u kojoj trenutačno živi 220 milijuna stanovnika pa govorimo o iznimnom broju stanovnika. Govorimo o vrlo velikom broju čak i ako uzmemo u obzir samo demografsku skupinu iz koje dolaze migranti.

  Drugi slični primjeri takvih država su Gana, Siera Leone, Sirija i Kamerun. Riječ je o državama iz kojih se većina stanovnika želi iseliti. Nakon njih dolaze Afganistan, Jordan, Senegal, Kenija, Irak i Kosovo iz kojih se želi iseliti 39 ili više posto stanovnika. Svi oni ili ako ništa drugo iznimno visoki postotak njih se želi iseliti u Europu. Mnogi će uočiti da se ne spominju Marok, Alžir, Tunis, Egipat ili Turska. Razlog za to biva da tamo nije provedeno ispitivanje javnog mijenja jer bi po nama ono stvarno uplašilo stanovnike Europe.

  Za kraj ovog teksta o iseljavanju ćemo spomenuti i Hrvatsku. Na pitanje „da li si se spreman iseliti ako dobiješ sve potrebne dokumente ?” 35 % Hrvata je reklo DA, a 60 % NE. Navodno je na to pitanje DA reklo 38 % Rumunja, 37 % Poljaka, 30 % Čeha i 25 % Bugara.

   Cinik će na ovo ispitivanje konstatirati da se većina koja se htjela iseliti već iselila !?

5 1 vote
Article Rating
Registracija
Obavijest
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Copyright © 2020 · Sva prava pridržana · Hladna Istina